Навігація

🏠 Головна / Сім'я та діти

Кохання має бути захищеним

10 Грудня 2012 | Оновлено: 27 Січня 2013 👁️ 45 388 переглядів ⏱️ Читати: 1 хв 💬 Коментарі:

Безпечний секс — можливо це?

У сучасному світі всі засоби масової інформації закликають суспільство захищатися всіма способами від такого страшного недуги як ВІЛ/СНІД. Бо ця хвороба, з’явилася в 80-х роках у африканських селах, швидко поширилася по всій планеті і досі є невиліковною. Скільки б сил і часу ні прикладали найкращі дослідники на розробку ліки від ВІЛ/СНІДу, ефективного засобу немає досі.

Одночасно з пошуком вакцини хвороби, багато сил було вкладено в те, щоб запобігти поширенню захворювання серед здорових людей. Для суспільства 80-90х років тема сексу була дуже неприємною, делікатною і недоречною — від цього низька інформованість суспільства про наявність особливої ​​зони ризику та інших питань, що стосуються цієї теми. Відповідно, суспільству почали розкривати особливості даного аспекту життя людини та питання безпеки в ньому.

[ad#Banner_testox]

Іншою метою суспільства стало забезпечення можливості жити повноцінним життям інфікованим людям. Бо частина суспільства, заражена цим недугом, перетворилася на вигнанців незалежно від того, заразився людина з власної вини або випадково.

Було проведено ряд спостережень за статевим життям добровольних пар, в яких один із партнерів був хворим. Спостереження стосувалися партнерів, які не використовували бар’єрну захист під час статевого акту. В результаті виявилося, що вірус не передається при оральній статевій активності, що відразу ж було зазначено в відповідних брошурах. Але в 90-х роках з’явилися випадки зараження ВІЛ/СНІДом і при оральній контакті.

В результаті досліджень, було виявлено і оголошено, що всі види сексу мають небезпеку зараження вірусом, особливо в групу ризику потрапляють люди, які мають багато статевих партнерів, наркомани. При цьому виявилося, що навіть захищений контакт не є 100% захистом.

Звичайно, з’явилося безліч шахраїв, які бажають наживатися на людських бідах і страхах, вони стали пропонувати чудодійні мазі та креми, нібито захищаючі від зараження вірусом. Звичайно використання подібних засобів не забезпечить безпеки від вірусу. Також фірмами, що випускають препарати для потенції сиаліс купити які можна в будь-якій аптеці, вказується, що ці препарати не захищають від ВІЛ/СНІДу.

Незважаючи на всі перераховані вище дані, дослідження показують, що зараження може і не відбутися в результаті статевого контакту з одним зараженим ВІЛ/СНІДом партнером, але ризик, як стверджують лікарі, все ж таки є і він становить 0,04 відсотка за один контакт. Тому єдиним універсальним і стовідсотковим способом захисту від зараження вірусом є уникнення статевого контакту з людиною, в якій Ви не впевнені на всі 100 відсотків.

Ти само досконалість!

Чи була ця стаття корисною?

Поділитися у Facebook Відправити в Telegram
Схожі матеріали
🏠Головна